Dji Yetkili Servisi

0

Dji firması bildiğiniz gibi artık modelcilikle uğraşan hemen herkesin yakından bildiği bir firma. Her ne kadar dünyada benzer alanda üretici firmalar olup, farklı drone multikopter cihazları üretiyor olsa da DJI firmasının yetkinliği ve tanınırlığı bir gerçek. Hangi sektör olursa olsun servis gereksinimi de drone sahiplerini ilgilendiren bir husus. Dji Yetkili Servisi konusunda pek çok kişinin mutlaka ihtiyacı oluşuyor.

Özellikle profesyonel havadan görüntüleme ve havadan çekim işi yapanlar için DJI cihazları zaman içinde bazı arızalar, bazı sorunlar çıkartınca, ki ; ister Phantom  4 – Phantom 3 olsun ister Dji S900 , Dji S1000 , ister Dji Ozmo  yada Dji Ronin , hatta yeni piyasaya giren Dji Matris 600  olsun tüm cihazların bir şekilde arıza yapması olasıdır.Bu durumda da yine kullanıcılar Dji  Yetkili Servisi arayışına gireceklerdir.

Dji cihazı arıza yapan yada talihsizlik sonucu kırım yaşayan herkese Kaliteli drone servisi vermek için çalışıyoruz. Tüm bunlardan bahsederken tabii ki daha önce yaptığımız birçok Drone Tamiri hizmetimize güveniyoruz. Örneğin Dji Phantom 3 cihazlarda en çok görülen No Signal hatası , Esc Status Error Hatası gibi klasik sorunlar yanında karşılaştığımız diğer drone sorunlarının da çözümünü en kısa sürede yapıyoruz.

Biz de Antalya’da Dji Yetkili Servisi arayanlar için en azından alternatif Dji cihazlarınızın ve diğer marka drone tamiri gereken cihazlarınızı en uygun maliyetlerle tamir , servis ve arzu edildiğinde drone bakımı hizmetini yapmaktayız. Bu bakımda özellikle uzun süre çalışmış motorların bilyası dahil , tecrübelerimizle elde ettiğimiz bilgi birikimi ile zaman içinde size sorun çıkartabilecek diğer drone parçalarının da bakımlarını yapmaktayız.

Elbette Sadece Antalya Drone Tamiri değil , tüm Türkiye’den gelen drone tamir isteklerine cevap veriyor ve en uygun fiyatla yeniden uçuş yapmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Phantom yedek parça temini konusunda da yine bizimle çalışabilir , Dji Yetkili Servisi Türkiyede boşuna aramak yerine bizimle çalışabilirsiniz. Unutmayın , Dji Yetkili Servisi Türkiye sınırlarında yetki belgeli olarak herhangi bir firma henüz bulunmuyor. Kırımsız ve kazasız uçuşlar dileriz.

Share.

About Author

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: no no no !!