Bozuk Tasarruf ampulünden Ferrit Halka Çıkarmak

0

Multikopter video aktarma sisteminde yada FPV uçaklarda görüntüde oluşabilecek dalgalanmaların önün geçmek için ferrit halka kullanıyoruz. Hepimiz artık evlerimizde tasarrruflu ampul kullanıyoruz. Bu ampuller bozulduğu zaman çöpe atmadan önce içindeki ferrit halkaları çıkarıp fpv sistemimizde kullanabiliriz.

Dikkat tasarruflu ampuller civa buharı içerdiği için kırılması halinde solumak insan sağlığına zararlıdır.

 

Tasarruflu ampulden ferrit halka çıkarmakTasarruflu ampulden Ferrit Halka çıkarmak. Multikopter video aktarma sisteminde yada FPV uçaklarda görüntüde oluşabilecek dalgalanmaların önün geçmek için ferrit halka kullanıyoruz. Hepimiz artık evlerimizde tasarrruflu ampul kullanıyoruz. Bu ampuller bozulduğu zaman çöpe atmadan önce içindeki ferrit halkaları çıkarıp fpv sistemimizde kullanabiliriz. Dikkat tasarruflu ampuller civa buharı içerdiği için kırılması halinde solumak insan sağlığına zararlıdır.

Posted by Drone Servis Türkiye on 11 Şubat 2016 Perşembe

Share.

About Author

2010 yılından bugüne kadar çeşitli multikopterler tasarladım, yaptım, geliştirdim, araştırdım. Artık Drone Doktoru olarak sizlerleyim. Drone larla ilgili tüm sorunlarınızda bize danışmaktan çekinmeyin.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: no no no !!